Křídla

 

Fun 14

  

   Křídlo je unikátní pro svoji jednoduchost a snadnost při uvedení do provozu, je určené pro jednomístnou kategorii MZK. Moderní konstrukce řady křídel Fun se vyznačuje schopností létat při velmi nízkých rychlostech.

 

 


Fun 450

 

   Využití ultralehkých a ultraresistentních materiálů umožnilo vyrobení křídla, které je schopné pojmout až 10-ti násobek jeho hmotnosti. Křídlo je vhodné pro použití při velké zátěži, vyniká perfektní ovladatelností a snadnou manipulací.

 

 


iXess 13

 

    S tímto křídlem je možné bez obav létat i v těch nejhorších povětrnostních podmínkách. Jeho ovládání je přesné, jeho stabilita výjimečná a pro pilote je skutečným potěšením s ním létat.

 

 


iXess 15

 

   Křídlo se vyznačuje přesným ovládáním, jeho stabilita je výjimečná ve všech osách a vysoký aerodynamický výkon umožňuje snížit sílu potřebnou pro rychlý let a zároveň snižuje spotřebu paliva. Nesporným úspěchem je získání třech prvenství na mistrovství světa a třech prvenství na mistrovství Evropy.

 

 


BioniX

 

   Možností nastavení konfigurace křídla za letu, mezního zatížení a schopností létat za velmi nepříznivého počasí (adaptability to cross country) byly pokořeny dosavadní hranice letových schopností MZK. Přijďte se podívat do naší letecké školy na letiště Nymburk.

 

 

 


NuviX

 

   Extrémně univerzální, moderní a vysoce výkonné křídlo je optimalizováno pro rozsah výkonu motoru mezi 60 až 80 hp. Je navrženo speciálně pro použití trojkolky Skypper a vychází z technologie vývoje křídla BioniX.

 

 


   Podrobné technické parametry křídel jsou uvedeny v katalogu výrobce.prodej MZK kurzy kde létáme výcviková letadla kontakt fotogalerie předpověď počasí ke stažení odkazy