Komplety MZK

 

Fun-Racer

 

   Fun-Racer je pravda ultralehký, vzlétne a přistane na pětníku. Jednomístná kombinace a moderní design umožňuje kombinovat výjimečné vlastnosti letu s širokým rychlostním rozsahem.

 


 

iXess 13 - GTE Trek 700E

 

    Je to mimořádná konfigurace trojkolky a křídla, umožňuje let přes 120 km/hod. aniž se namáháte řízením. Maximální vzletová hmotnost je 400 kg což dovoluje tandemové lety.

 

 


 

Fun 450 - GTE Trek

 

    Je vhodný pro začínající piloty, výkon křídla Fun 450 jej však neomezuje na kratší lety. Lze jej vybavit 4-taktním motorem HKS-700E, který má do TBO 800 hodin. Ideální pro klidné lety a výcvik.

 


 

iXess 15 - Tanarg 912

 

    Aktuální vítěz mistrovství světa, podmíněno kvalitou návrhu a vlastní konstrukcí stroje. Populární je zejména pro dálkové lety s vyšším zatížením, s použitím do teplejších klimatických podmínek a pro lety ve velkých výškách.

 


 

iXess 13 - Tanarg 912 ES

 

    Je to model vybavený motorem Rotax 912S (100 k) s novým modelem vrtule Arplast. V této kategorii je to nejvýkonnější model.

 


 

BioniX - Tanarg 912S or 912ES

 

   Dovednost krátkého vzletu, pomalá rychlost spolu s kombinací robustní sestavy (vzletová hmotnost se záchranným systémem je 472,5 kg) a vysoké cestovní rychlosti představuje unikátní vlastnosti pro všechny kategorie pilotů.

 

 


 

NuviX - Skypper 582

 

    V tomto MZK se snoubí sportovní vlastnosti s výkonností a vynikající poměr letových a motorových vlastností s cenovou dostupností. Další jeho vlastností je velice snadná ovladatelnost.

 


 

BioniX -  Skypper 912

 

    Je to sestava s vysokým výkonem, která umožňuje při osazení motorem Rotax 912 80 k krátký vzlet a přistání.

 


   Podrobné technické parametry MZK jsou uvedeny v katalogu výrobce.prodej MZK kurzy kde létáme výcviková letadla kontakt fotogalerie předpověď počasí ke stažení odkazy