Přeskočit na obsah

Jsme oficiálním distributorem a prodejcem  motorových rogal společnosti Air Création v České republice a na Slovensku

Air Creation je v současné době světovým lídrem ve vývoji a výrobě motorizovaných závěsných kluzáků. Je založena v Ardèche v roce 1982 a od začátku se stává přední francouzskou společností zabývající se konstrukcí a výrobou motorových rogal.

Máte zájem o nákup motorového rogala?

Proč Air Creation?

Bezpečnost

Hlavní myšlenkou Air Creation při návrhu a výrobě motorových závěsných kluzáků je bezpečnost. Co je nejdůležitější?  Všechna křídla se vyznačují vysokou stabilitou a snadnou ovladatelností i v těch nejnáročnějších podmínkách. Potahy křídel a kapoty podvozků jsou z nejkvalitnějších materiálů. Lehké a velmi pevné konstrukce křídel a podvozků, zesílené a zdvojené body nesoucí nejvyšší zatížení, balistické záchranné systémy, zóny pohlcování nárazové energie a tříbodové bezpečnostní pásy zajišťují posádce nejvyšší úroveň bezpečnosti. A to vše je testováno podle nejpřísnějších předpisů a ověřeno certifikáty leteckých úřadů ve Francii, Velké Británii a hlavně Německu (DULV).

Nadčasovost

Ještě v minulém století spatřil světlo světa dnes již legendární ,,Tanarg”. Nejmodernější a luxusní motorový závěsný kluzák Tanarg s křídlem BioniX spojuje vynikající výkon a nebývalý komfort. Každý let je prostě „let v první třídě“. Design a ergonomie promyšlené do nejmenších detailů.

Výkon a variabilita

Široká škála křídel a podvozků s různými variantami motorů umožňuje doplnit výbavu o požadované vlastnosti, od těch nejjednodušších rekreačních, přes motorové závěsné kluzáky pro vzlety na sněhu a vodě, až po superrychlé vybavení, nebo turistické komfortní s dlouhým doletem.  Vynikající výkon jako: vysoká cestovní rychlost, nízká spotřeba paliva a dlouhý dolet, krátký vzlet a přistání, skvělá aerodynamická dokonalost přispěla k zisku mnoha titulů mistra světa, Evropy a Česka. Air Creation také drží většinu rekordů, které byly uznány Mezinárodní leteckou federací FAI

Zkušenost a inovace

Společnost Air Creation s více než 30 lety zkušeností je v současnosti největším a nejuznávanějším výrobcem motorových závěsných kluzáků na světě. Díky vášni a nasazení svých zaměstnanců nastavuje Air Creation standardy v moderním motorovém létání. Oddělení výzkumu a vývoje konstruuje na základě CAD/CAM programů a numerických obráběcích strojů. Od roku 1982 bylo vyrobeno více než 7000 motorových závěsných kluzáků!

Podpora a servis

Air Creation poskytuje záruční a pozáruční servis prostřednictvím celosvětové sítě distributorů. S cílem poskytnout zákazníkovi co nejvyšší úroveň služeb jsou každoročně pořádány specializované kurzy pro mechaniky motorových kluzáků. Společnost neustále udržuje vysoké zásoby náhradních dílů v hodnotě téměř 450 000 EUR, které lze dodat během několika pracovních dnů kamkoli na světě. Rogala Air Creation jsou odolné, o čemž svědčí skutečnost, že nejstarším motorovým závěsným kluzákům je nyní více než 30 let.

Drží si hodnotu

Většina rogal jsou navrhnuta a vyrobena na takovou životnost, že po několika letech používání je obtížné je znovu prodat.

Motorová rogala Air Creation jsou nesporně považovány za jedny z nejlepších motorových rogal na trhu. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které si dlouhodobě zachovávají své vlastnosti a vzhled. Jsou robustní a spolehlivé, určené pro letání i na horším terénu, jsou vyhledávané na bazarovém trhu a drží si vysokou cen.

Jak vybrat motorový závěsný kluzák?

Air Creation má velmi široký sortiment motorových závěsných kluzáků za velmi rozdílné ceny. Na své si přijde každý, začátečník i zkušený pilot, klient s omezeným rozpočtem i ten, kdo chce mít nekompromisně to nejlepší vybavení. Výchozím bodem pro výběr motorového závěsného kluzáku je podvozek, jednoduchý nebo dvojitý. Dále pak křídlo a motor, tedy sestavu, která určí výkon poháněného závěsného kluzáku. Obrovské množství možností vybavení vám umožňuje nakonfigurovat vybavení, které bude splňovat vaše očekávání. Pokud se v budoucnu rozhodnete modernizovat svůj motorový závěsný kluzák, žádný problém. Všechny komponenty jsou standardizované, stačí například odšroubovat kolébku se starým motorem a na její místo našroubovat novou sadu, bez nutnosti řezání, lakování atp.