Zážitkové lety - pilotem na zkoušku

Dopřejte sobě nebo svým blízkým nevšední zážitek – vyzkoušejte si řízení letadla nebo motorového rogala !

Pro letecké fanoušky, aviatické nadšence, nebo prostě jen pro ty, kteří chtějí zažít něco výjimečného. K letu vám zašleme dárkový poukaz, který si můžete vytisknout a například zabalit pod stromeček.

Kontaktujte nás a společně domluvíme detaily.

Jak to funguje?

1. Kontaktujte nás

2. Domluvíme se na termínu

3. Dorazíte na Nymburské letiště

Jak let probíhá?

Nejprve vás pilot seznámí s letadlem a vysvětlí vám základy létání. Ukáže vám, jakým způsobem se letadlo řídí, předvede palubní přístroje a ujasní si s vámi trasu s ohledem na letecké prostory.

Nad krajinou ve výšce 300m

Během letu se můžete kochat výhledy, létáme ve výšce jen 300m nad terénem, takže budete mít krajinu jako na dlani.

Vyzkoušejte si řízení letadla

Řídit letadlo je povznášející pocit. Pokud budete chtít, vyzkoušíte si řízení letadla. Je to překvapivě snadné a když se vám létání zalíbí, můžete se u nás stát pilotem.

Využijte let k fotografování

Pro fotografy je to skvělá příležitost pořídit vzduchu zajímavé a originální snímky.

Ceník zážitkových letů

Zážitkový let 20 min.

1 480 Kč

NÁŠ TIP: Nymburk – Poděbrady – Lysá nad labem

Zážitkový let 30 min.

1 980 Kč

NÁŠ TIP: Nymburk – Poděbrady – Sadská – Lysá nad labem – Milovice

Zážitkový let 45 min.

2 480 Kč

NÁŠ TIP (pro letadlo)Nymburk – Poděbrady – Lysá nad Labem – Benátky nad Jizerou – Mladá Boleslav – hrad Bezděz – hrad Houska – hrad Kokořín

Zážitkový let (<60 min.) inviduálně dlouhý

2 980 Kč / hod

NÁŠ TIP: výlet nad Krkonoše, Ještěd, Český ráj, …

Ceník pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku 20 min.

2 479 Kč

Pilotem na zkoušku 30 min.

2 879 Kč

Pilotem na zkoušku 45 min.

3 479 Kč

Sníh nás nezastaví! Létáme celoročně.

S námi budete jako v bavlnce!

Proč létat s námi

Jsme rodinná letecká škola a ke každému klientovi máme individuální přístup na rozdíl od velkých komerčních leteckých škol. Naší prioritou je kvalitní výcvik založený na zkušenostech a moderních výukových trendech.